2017-11-20, pirmadienis, 21:00.     Šiandien Pagojukai saulė teka 08:14, leidžiasi 16:18, dienos ilgumas 8:3.

Seniūnijų vasaros sporto žaidynės (5)

Seniūnijų vasaros sporto žaidynės

Praėjusį šeštadienį Nemakščiuose vyko tradicinės rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynės. Į žaidynes susirinko didelis būrys rajono sporto mėgėjų - varžėsi trys šimtai sportininkų iš visų dvylikos seniūnijų ir savivaldybės darbuotojų komanda.

Šį kartą oras pasitaikė puikus ir nesutrukdė sportininkams varžytis aštuonių sporto šakų programoje. Varžybų įtampa nesutrukdė visiems puikiai praleisti šeštadienį, na o po įtemptų kovų visiems nuotaiką kėlė dainininkai Liveta ir Petras Kazlauskai.

Visose aštuoniose rungtyse iki pat paskutinės sekundės vyko atkakli kova, bet prizinius apdovanojimus iš mero Algimanto Mielinio ir departamento direktorės Jolitos Jablonskienės rankų gavo tik patys geriausi.

Šaškių varžybose trečiąją vietą užėmė Ariogalos seniūnija, antrąją - Raseinių miesto seniūnija, nugalėtojais tapo Ariogalos miesto šaškių komanda.

Parko tinklinio rungtyje trečiąją vietą užėmė Ariogalos seniūnijos tinklininkai, antrąją - Viduklės seniūnijos, pirmąją - Ariogalos miesto seniūnijos tinklininkai.

Krepšinio 3x3 rungtyje 20-40 m. amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo Girkalnio seniūnija, antrąją - Raseinių seniūnija, čempionais tapo Raseinių miesto seniūnija.

Krepšinio 41 ir vyr. metų amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Šiluvos seniūnija, antrąją vietą užėmė Raseinių miesto seniūnija, nugalėjo Viduklės seniūnijos krepšininkai.

Virvės traukime trečia liko Paliepių seniūnija, antrąją vietą iškovojo Nemakščių seniūnija, nugalėjo Betygalos seniūnijos virvės traukikai.

Futbolo 5x5 varžybose trečiąją vietą iškovojo Raseinių seniūnija, antrąją vietą - Viduklės seniūnija, nugalėjo Ariogalos miesto seniūnijos futbolininkai.

Automobilio tempimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Raseinių seniūnija, antrąją - Viduklės seniūnija, nugalėjo Pagojukų seniūnija.

Seniūnų trikovės rungtyje trečiąją vietą iškovojo Raseinių miesto seniūnija, antra liko Ariogalos seniūnija, na o nugalėjo Pagojukų seniūnijos seniūnas.

2 vieta - Raseinių seniūnija (68 tšk.),

1-mąją vietą rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynėse iškovojo Raseinių miesto seniūnija (81 tšk.).

Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės, kad rajono sportininkai taip gausiai susirenka į pagrindinį sporto renginį. Linkime, kad ta sportinė ugnelė dar ilgai degtų kiekvieno rajono gyventojo, prijaučiančio sportui, širdyje.

Dėkojame renginio teisėjams, Nemakščių seniūnijos administracijai, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos vadovams, kurių sporto bazėje vyko šis renginys, dėkojame Mildos Bertulytės šokėjoms, papuošusioms šokiais šias žaidynes. Iki susitikimo kituose sporto renginiuose.

Gintautas Balčaitis

Contact form

buvau 2014-07-07 21:10:05 IP: 78.62.102.226

O dalyvavo 13 komandų.12 senniunijų ir savivaldybės komanda.Onute prašome žiūrėti į lentelę.

ona 2014-07-07 18:58:56 IP: 78.62.29.200

jurgitai rajone yra 12 o ne 13 seniuniju, mazas isprusimo lygis jei tokiu dalyku nezinome.

Jurgita 2014-07-07 14:20:44 IP: 78.62.45.115

Iš 13 seniūnijų Viduklė paėmė 3-čią vietą,manau kad šauniau nei šaunu.Šaunuoliai!!!!! Sveikinam.

Motiejus 2014-07-07 14:02:33 IP: 77.90.99.73

Teip dalyvi,jūs teisus.Treti vidukliškiai..

Dalyvis 2014-07-07 13:15:34 IP: 78.62.102.226

Treti komandinėje įskaitoje liko Viduklė.Na atidžiau pažiūrėkit lentelę.Ir nuotraukose matyti , kad Viduklės seniūnė atsiėmė taurę už komandinę vietą.