2022-10-01, šeštadienis, 01:25.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Raseinių rajono policijos pareigūnų veiksmų grandinė kontrabandinių cigarečių paieškoje

2016-03-03, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių rajono policijos pareigūnų veiksmų grandinė kontrabandinių cigarečių paieškoje

 Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo priemones, skirtas užkirsti kelią nelegalių akcizais apmokestinamų prekių apyvartai.

 

 

        Vasario 29 d. viešosios policijos ir kriminalinės policijos skyrių pareigūnų komanda Šiluvos miestelyje sustabdė automobilį Mitsubishi L200 ir jame rado 10 pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis. Automobilį vairavęs Raseinių rajono Pagojukų seniūnijos, Kiaulininkų kaimo gyventojas paaiškino, kad cigaretės priklauso jam, prieš pusvalandį rūkalus įsigijo Šiluvos miestelyje iš nepažįstamo vyriškio, sumokėdamas po 1,5 eurų už pakelį. Taip pareigūnai užtiko kontrabandinių cigarečių prekiautoją ir kovo 1 dieną apsilankė Šiluvos miestelyje Raseinių gatvėje esančiame name. Čia juos pasitiko ne vyras, o moteris. Ji savanoriškai pateikė namuose laikytus cigarečių pakelius su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis - 6 „Fest“ ir 10 „Super Slim“. Šeimininkė pripažino, kad cigaretės priklauso jai ir „raitė“ istoriją, kad jas įsigijo Raseinių mieste prie autobusų stoties esančiame turgelyje iš nepažįstamo vyriškio, sumokėdama po 1,3 eurų už pakelį. Pareigūnai, tęsiant veiksmų grandinę, toliau ieškos to „mistinio nepažįstamo vyriškio“, o grandinėje dalyvavusiems ir įkliuvusiems administracinės teisės pažeidėjams, gresia baudos.

 

 

      Gal būt raseiniškiai pažįsta tą „mistinį nepažįstamą vyriškį“, prekiaujantį kontrabandiniais rūkalais, ar turi informacijos apie asmenis, užsiimančius nelegalia akcizais apmokestinamų prekių apyvarta, ar vietas, kuriose gali būti laikomos minėtos prekės. Gyventojus, turinčius tokios informacijos, prašome apie tai pranešti policijai anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 41) 397 397 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

 

 

 

Šiaulių AVPK info.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai