2022-10-01, šeštadienis, 02:29.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Mokyklos garbė 2014

2014-03-17, Viktorija Sabonaitytė, Ilgižių pagrind. m-klos jaunoji korespondentė
Mokyklos garbė 2014

    Štai ir vėl minėdama Kovo 11-ąją, Ilgižių pagrindinė mokykla surengė šaunų tradicinį renginį Mokyklos garbė 2014. Šventės metu apdovanojami mokiniai, kurie puikiai ir labai gerai mokėsi, dalyvavo respublikiniuose, rajoniniuose konkursuose.

 

              Šventę pradėjo trečiokės puikiu montažu apie Lietuvą. Kaip ir kasmet renginį organizuoja, veda  septintokai. Kiekviena klasė buvo parengusi pasirodymą. Šiemet akį džiugino tautiniai šokiai, gražiausios dainos apie Lietuvą, laisvę. Tarp klasių pasirodymų vyko apdovanojimai, daugiau nei pusė mokinių pasipuošė Mokyklos garbės ženkliukais. Puikiai ir labai gerai besimokantys mokiniai kartu su tėveliais buvo apdovanoti padėkomis. Taip pat padėkos įteiktos ir mokytojams, tėveliams, mokiniams, kurie prisideda prie mokyklos puoselėjimo, garsinimo. Šiais metais taip pat buvo išrinktas mokinių mokinys, kuris baigė pusmetį dešimtukais, iškovojo kelias prizines vietas rajone, garsina mokyklos vardą dalyvaudamas respublikiniuose ir rajoniniuose konkursuose. Tai šeštos klasės mokinys Ignas Rupeika. Jam įteiktas vienetinis suvenyras su mokyklos simboliu. Renginio metu daug aplodismentų susilaukė ir tėveliai, kurie dalyvavo nacionalinio diktanto bei dailyraščio konkursuose.

 

              Renginio pabaigoje dešimtokai pakvietė visus prisiminti gražiausias mokyklinio gyvenimo akimirkas ir pašokti šokį „Oira oira!“, o šeštokai pakvietė renginį pabaigti bendra daina „Tėvyne dainų ir artojų“. Džiaugiamės, kad ir vėl tiek daug mokinių galėjo pasipuošti mokyklos garbės ženkleliais, tad savo gražiais darbais ir toliau puoškime savo gimtinę.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai