2022-10-01, šeštadienis, 00:39.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Mero A. Bautronio kreipimasis į Raseinių rajono gyventojus (2)

Mero A. Bautronio kreipimasis į Raseinių rajono gyventojus

Gerbiami Raseinių krašto žmonės,

 

Kartu su Jumis noriu pasidžiaugti pamažu gerėjančia situacija rajone. Jūsų susitelkimas petys į petį leidžia su viltimi patikėti, kad situacija palaipsniui stabilizuojasi, o mūsų visų bendros pastangos duoda rezultatų. Išgyvenome ir vis dar išgyvename sudėtingą laikotarpį. Epidemijos kontekste parodėme visai Lietuvai, kad esame vieningi, sąmoningi ir atsakingi. Kaip Jūsų meras noriu nuoširdžiai padėkoti už tai, kad atsakingai laikotės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų bei prisidedate prie COVID-19 plitimo valdymo mūsų rajone. Tik su Jumis, mieli žmonės, galime įveikti šį nematomą, tačiau labai pavojingą ir klastingą priešą. Sveikata – brangiausias žmogaus turtas, kuriuo rizikuoti negalime, tad labai prašau Jūsų visų išlikti vieningiems ir susitelkusiems.

 

Reikalavimai, kurių Jūs visi laikėtės ir laikotės, kad būtų užtikrintas visų mūsų saugumas – pasiteisino. Tad šiuo metu svarbu jų neapleisti ir dar labiau įsiklausyti į specialistų žodžius, rekomendacijas ir nurodymus. Pagal COVID-19 sergamumo rodiklį užimame lyderės poziciją visoje šalyje. Šiuo metu karantino pratęsimas – logiškas ir tikslingas sprendimas, kuris gali sumažinti viruso plitimo riziką. Suprantame kiekvieno iš Jūsų susirūpinimą dėl vaikų ugdymo, darbo vietų ir sveikatos. Kaip įmanydami stengiamės, kad karantinas neturėtų įtakos verslo ir paslaugų sektoriui, kad gautumėte reikalingas gydymo paslaugas. Vos tik pagerėjus epidemiologinei situacijai nieko nelaukdami inicijuosime karantino švelninimo sprendimus, kad būtų užtikrintas kiekvieno gyventojo interesas, kad mažieji galėtų sugrįžti į mokyklas, o Jūs, tėveliai, sėkmingai tęsti savo darbus.  

 

Mūsų savivaldybės teritorija nedidelė. Tai leidžia pažinti kiekvieną mus supantį bendruomenės narį. Vienaip ar kitaip visi esame susiję tam tikrais ryšiais. Galbūt dirbame kartu ar mūsų vaikai eina į tą pačią ugdymo įstaigą. Todėl niekas negali paneigti kilusios grėsmės sveikatai, jog tai šalia ir niekieno nesugalvota. Dėkoju Jums, kad pasitikite mūsų komanda, kuri ne žodžiais, bet atsakingu darbu įrodė, kad gyventojų sveikata ir saugumas, nepaisant įvairių manipuliacijų, yra ir visada bus pirmoje vietoje. Tikiu, kad ir toliau būsite atsakingi, stiprūs ir visi kartu įveiksime ne tik Raseinių rajonui, bet ir visai Lietuvai bei pasauliui siunčiamus išbandymus. Likite sveiki Jūs ir Jūsų artimieji.

 

Pagarbiai

Jūsų meras Andrius Bautronis

Contact form

 

Pritariu merui 2020-10-22 22:07:04 IP: 78.58.41.20

Tiek visi šaukė ant mero, kad inicijuoja veiksmus, susijusius su mūsų visų saugumu. Jūs buvo teisus ir įžvalgus. Šiuo metu jau atvejų labai mažai, o kartais ir visai nėra. Tai labai džiaugiuosi stiprių meru ir nepasiduodančiu apkalbos. Ačiū, kad mumis rūpinatės. Didžiuojuosi jumis.

 

nesueina logika... 2020-10-22 21:29:31 IP: 78.58.40.112

,,Reikalavimai, kurių Jūs visi laikėtės ir laikotės, kad būtų užtikrintas visų mūsų saugumas – pasiteisino. Tad šiuo metu svarbu jų neapleisti ir dar labiau įsiklausyti į specialistų žodžius, rekomendacijas ir nurodymus. Pagal COVID-19 sergamumo rodiklį užimame lyderės poziciją visoje šalyje."

Šios dienos vardadieniai