2022-10-01, šeštadienis, 01:50.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Laikas ruoštis 2016 m. deklaravimui

2015-09-28, paskelbė Seniūnijų ŽINIOS
Laikas ruoštis 2016 m. deklaravimui

Pareiškėjai, kurie, pasibaigus šių metų žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui, netinkamus paramai skirti plotus pertvarkė ir pavertė tinkamais, iki gruodžio 1 d. turėtų patikslinti kontrolinių žemės sklypų (KŽS) ribas.

 

 

Jei pasibaigus einamųjų metų deklaravimui pareiškėjai pakeitė KŽS ribas, t. y. išnaikino piktžoles, iškirto medžius, išrovė kelmus ir išvežė nupjautus medžius bei jų liekanas, sutvarkė akmenų krūvas ar kitaip pertvarkė paramai skirti netinkamus plotus, jie turėtų iš anksto pranešti apie šiuos pakeitimus. KŽS pakeitimus reikėtų elektroniniu būdu nurodyti išankstinių KŽS ribų aprašymų modulyje.

 

 

Šiame modulyje turi būti aprašytas ir netinkamų paramai skirti plotų atsiradimas, pvz., pastatytas naujas pastatas, iškastas tvenkinys ir kt.

 

 

KŽS ribų pakeitimus elektroniniu būdu gali aprašyti pats pareiškėjas savarankiškai arba padedamas seniūnijos ar konsultavimo biuro darbuotojo. Tai privalu padaryti iki š. m. gruodžio 1 d.

 

 

Žemės ūkio ir kaimo verslo informacijos centras KŽS aprašymų modulyje nurodytus pakeitimus patikslins iki kitų metų balandžio 1 d. KŽS ribų patikslinimas padės kitais metais sklandžiai deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus. Be to, tai naudinga ir pareiškėjams, nes kitais metais jie galės pretenduoti į išmokas už šiuos pertvarkytus ir tinkamais paramai skirti tapusius plotus.

 

 

Nacionalinės mokėjimo agentūros informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai