2022-10-01, šeštadienis, 02:33.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:35, leidžiasi 19:06, dienos ilgumas 11:30.

Dėmesio! Saviizoliacijoje esantys Raseinių rajono savivaldybės rinkėjai galės balsuoti specialiai tam paruoštame Raseinių turguje

Dėmesio! Saviizoliacijoje esantys Raseinių rajono savivaldybės rinkėjai galės balsuoti specialiai tam paruoštame Raseinių turguje

Saviizoliacijoje esantys rinkėjai, grįžę iš užsienio arba turėję sąlytį su sergančiais COVID-19 liga, išskyrus rinkėjus, kuriems diagnozuota COVID-19 liga (koronavirusinė infekcija), galės balsuoti iš anksto specialiai jiems skirtose išankstinio balsavimo vietose. Raseiniuose išankstinis balsavimas saviizoliacijoje esantiems rinkėjams vyks Raseinių turguje (Algirdo g. 1).

 

   Saviizoliacijoje esančių rinkėjų balsavimas bus organizuojamas keturias dienas, spalio 19-22 d. nuo 7 val. iki 20 val.

 

   Rinkėjams, norintiems balsuoti šiose išankstinio balsavimo vietose, jokios išankstinės registracijos nereikės – pakaks su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir turėti asmeninį rašiklį. Šiose išankstinio balsavimo vietose galės balsuoti saviizoliacijoje esantys rinkėjai, nepriklausomai nuo jų deklaruotos gyvenamosios vietos.

 

   Rinkėjai į išankstinio balsavimo vietas, skirtas išimtinai tik saviizoliacijoje esantiems rinkėjams, turėtų atvykti savo transportu. Atvykus balsuoti rinkimų komisijos narys nustatys rinkėjo tapatybę, išduos jam balsavimo dokumentus, o rinkėjas, būdamas savo transporto priemonėje, užpildys balsavimo biuletenį, įdės jį į vokus, užklijuos ir grąžins rinkimų komisijos nariui.

 

  Rinkėjams rekomenduojama vykti po vieną. Tačiau, jeigu viena transporto priemone atvažiuos du rinkėjai, antras rinkėjas, sėdintis keleivio vietoje, turėtų išlipti iš transporto priemonės ir balsuoti šalia transporto priemonės esančioje balsavimo kabinoje. Rinkėjui balsavus, balsavimo kabinos paviršiai bus dezinfekuojami.  

 

   Dėmesio! Tik saviizoliacijoje esantiems rinkėjams, grįžusiems iš užsienio arba turėjusiems kontaktą su COVID-19 sergančiais asmenimis bus suteiktas leidimas iki 2 val. palikti izoliacijos vietą ir atvykti į išankstinio balsavimo vietą Vilniaus, Kauno, Šiaulių miestų ir Raseinių rajono savivaldybėse.

 

   Saviizoliacijoje esantys rinkėjai, neturintys galimybės balsuoti iš anksto, kviečiami registruotis balsavimui namuose.

 

   Plačiau apie balsavimą namuose skaitykite ČIA.   

 

   Kilus klausimų, maloniai prašome skambinti trumpuoju informacijos teikimo numeriu 1855.Vyriausiosios rinkimų komisijos informacija

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai