2020-02-21, penktadienis, 10:12.     Šiandien Pagojukai saulė teka 07:40, leidžiasi 17:48, dienos ilgumas 10:7.

„Darom 2016“ Vosiliškyje

2016-04-27, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
„Darom 2016“ Vosiliškyje

Į tradicinę tapusią aplinkos tvarkymo akciją ,,Darom 2016“ aktyviai įsitraukė ir Vosiliškio kaimo bendruomenė. Susirinko nemažas būrys talkininkų, kuriame sukiojosi ir patys mažiausieji vosiliškiečiai.

 

 

Bendromis jėgomis puolėme tvarkyti stadiono teritoriją, bendruomenės namų (buvusios mokyklos) kiemą, šalia augantį parkelį. Surinkome šiukšles, nulūžusias šakas, išgenėjome krūmus. Susitvarkę aplinką, sodinome pušeles, kurias mums dovanojo Raseinių rajono savivaldybė. Jų užteko ne tik papildyti jau kuriamą dekoratyvinių augalų kompoziciją, bet ir apsodinti tvenkinio pakrantę. Kiekvienai pušelei paskyrėme po ,,vaiką - globėją“, kuris rūpinsis medelio likimu. Talką užbaigėme vaišėmis prie laužo, kur keptų dešrelių skonį prisiminsime dar ilgai.

 


Esame dėkingi Raseinių rajono savivaldybei už padovanotas pušeles, kurios puoš mūsų aplinką ilgus metus, Pagojukų seniūnijai dėkojame už vaišes, kurios padėjo atgauti jėgas po darbų ir visiems visiems, kurie dalyvavo šioje gražioje akcijoje, kad mūsų aplinka, kurioje gyvename, kas metai būtų vis gražesnė.

 

 

Bendruomenės tarybos narė                       

Daina Tendziagolskienė
 


 

Contact formŠios dienos vardadieniai