2022-05-29, sekmadienis, 05:35.     Šiandien Pagojukai saulė teka 05:03, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 16:50.

Adventinis vakaras Kaulakiuose

2015-12-23, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Adventinis vakaras Kaulakiuose

Advento vainiko žvakelių liepsnelės suteikė jaukumo adventiniam vakarui „Šv. Kalėdų stebuklas – gerumui atvira širdis“, kuris vyko niūrų, tamsų gruodžio vakarą Kaulakių bibliotekoje.

 Adventiniame vakare dalyvavo Šiluvos parapijos klebonas Erastas Murauskas, atvykęs kartu su savo mokiniu Dovydu Laurinaičiu, Vadžgirio sakralinės muzikos ansamblis.

 Erastas Murauskas dovanojo porą savo santūrių dainų, sakydamas, kad adventas ir linksmintis negalima. Kalbėjo apie adventą, advento vainiką, žvakelių simbolinę reikšmę, tikėjimo tiesas. Uždavė nemažai klausimų, į kuriuos ne visada radome atsakymą.

 Vadžgirio sakralinio ansamblio vadovė Lina Lukošienė kalbėjo, kad jau tampa tradicija per adventą su Vadžgirio sakralinės muzikos ansambliu atvykti į Kaulakius. Pagiedojo nuostabių giesmių, kai kurias atliko kartu su Erastu Murausku, o bibliotekai padovanojo ateinančių metų kalendorių „Vadžgirys. Prisiminimai", sudarytą iš senų vadžgiriškių nuotraukų. Ir pažadėjo, kad ansamblis į biblioteką atvyks ir kitais metais.

 Bibliotekininkė padėkojo skaitytojams, renginių lankytojams, kurie visus metus lankėsi bibliotekoje. Vienaip ar kitaip padėjo. Kvietė nepamiršti bibliotekos ir kitais metais.

 Vakaras baigėsi prie susinešto vaišių stalo. Nors buvo pasninkas, bet išradingos šeimininkės sugebėjo priruošti tokių užkandžių, kad reikėjo stebėtis išradingumu.

 

 Atsisveikindami, linkėjome vieni kitiems, gražių švenčių.

 

 

 

 Zita Gedminienė
Kaulakių filialo vyresn. bibliotekininkė

 

Contact formŠios dienos vardadieniai